Sme slovenská spoločnosť venujúca sa vývoj softvéru. Špecializujeme sa na vývoj aplikácií najmä v oblasti bankovníctva a ukladania dokumentov a DWH. Zabezpečujeme podporu v rámci celého životného cyklu aplikácie, od analýzy, návrhu až po prevádzku.

Naše vedomosti a skúsenosti poskytujeme zákazníkom už od roku 1994.

Počas tohto obdobia sme zrealizovali množstvo projektov a vyvinuli mnoho softvérových aplikácií pre klientov z rôznych trhových segmentov.

Máme bohaté skúsenosti s viacerými technologickými platformami a s vývojom softvéru na kľúč. Naši vývojári tvoria stabilný tím zamestnancov – profesionálov s praktickými skúsenosťami, vedomosťami a značnou dávkou kreativity.

V našich začiatkoch sme sa venovali platforme IBM Bussiness partner AS/400 (1996).

V roku 2000 pribudol nástroj určený pre koncových užívateľov systémov IBM iSeries Spool++. Zrealizovali sme viac ako 30 serverových inštalácií v Čechách, na Slovensku a v Poľsku. V roku 2002 sme vyvinuli modul COAR, ktorý používateľom poskytuje bezpečný a spoľahlivý systém na ukladanie a správu dokumentov.

Následne sme sa začali viac orientovať na samostatné projekty (2004). Od tohto obdobia sme zrealizovali mnoho projektov pre spoločnosti ako: Dexia banka (FrontEnd), Volksbank International Wien (VBMIS Manažérsky informačny systém, DWH), VÚB CZ atď.

Naše skúsenosti

  • SOFTWARE DEVELOPMENT :: 100%
  • JAVA, .NET, Python :: 100%
  • NÁVRH UŽÍVATEĽSKÉHO ROZHRANIA :: 100%
  • Linux, Windows :: 100%
  • IBMi :: 100%
  • MSSQL, MySQL, DB2 :: 100%
  • XML, XSD, XPATH :: 100%
  • DATA WAREHOUSING :: 100%

Spokojnosť zákazníka

Projektový tím pre váš projekt je vám plne k dispozícii počas celého vývoja. Sme vaším partnerom a pri realizácii projektu sa na nás môžete spoľahnúť.

Podpora počas celej spolupráce

Po dokončení vývoja sme s vami naďalej
v kontakte. Stojíme pri vás aj počas fázy testovania a nasadenia. Zdieľame s vami naše praktické skúsenosti a pomáhame vám pri riešení prípadných problémov.

Maximálne úsilie

Chceme, aby klienti aktívne využívali naše riešenia. Ceníme si každú spätnú väzbu, poznámky a komentáre, ktoré nám pomôžu zlepšiť sa vo všetkých oblastiach,
v ktorých pracujeme.

Snažíme sa vytvoriť najlepšie pracovné prostredie pre našich ľudí.

Ceníme si ich neustály rozvoj a ťah na bránu.

Kontaktujte nás

Nie ste si istí, kde začať?

Zavolajte nám a pobavíme sa o najlepších možnostiach a krokoch, ktoré vyriešia váš problém.